Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.


26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Rubryki

Retarus Secure Email Platform - nowa jakość w zarządzaniu pocztą

26-08-2021

Pracownik Twojej firmy otrzymuje maila, który na pierwszy rzut oka wygląda, jakby napisał go jego klient lub przełożony. Ufając, że zna źródło, klika link, a krytyczne dane firmowe przestają być bezpieczne. Atakujący staje się właścicielem informacji, za które Ty odpowiadasz. Brzmi znajomo? W mediach wspomniano o wycieku danych z poczty? Niezaszyfrowane dane trafiły w ręce obcych służb?

dostępny w całości

Zarządzanie zasobami IT – coraz więcej zadań, coraz mniej czasu

26-08-2021

Wzrost popularności zdalnego świadczenia pracy sprawił, że efektywne zarządzanie zasobami i usługami IT oraz monitoring pracowników zyskały na znaczeniu. Optymalizacja tych czynności i usprawnienie pracy działów IT są dzisiaj szczególnie ważne. Czy istnieje narzędzie specjalizujące się w powyższych obszarach niewymagające skomplikowanego wdrożenia?

dostępny w całości

Wielofunkcyjna tablica All-in-One Huawei IdeaHub – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

26-08-2021

Analiza potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań, które w łatwy sposób pozwalają usprawnić organizację wideokonferencji, ale również prezentację danych czy whiteboarding, skłania do tego, by powiedzieć o rozwiązaniu mającym wszystkie te cechy – Huawei IdeaHub. To wielofunkcyjna tablica All-in-One pozwalająca zaspokoić potrzeby Klientów oraz wyposażyć sale konferencyjne w urządzenia nieskomplikowane, przyjazne użytkownikowi i niezwykle funkcjonalne. Linia wielofunkcyjnych urządzeń IdeaHub składa się z dwóch modeli S oraz Pro.

dostępny w całości

Endpoint Detection & Response – fundament firmowego bezpieczeństwa

26-08-2021

Dla producentów narzędzi zabezpieczających infrastrukturę enterprise priorytetem jest dostarczanie administratorom zawansowanych narzędzi pozwalających na ochronę wrażliwych danych, obsługę incydentów i podjęcie działań zabezpieczających po ich wystąpieniu. Do najbardziej kompleksowych systemów tego typu należy zaliczyć rozwijane przez firmę ESET rozwiązanie ESET Enterprise Inspector.

dostępny w całości

Po co nam te licencje zbiorcze?

26-08-2021

Zazwyczaj najważniejszą wartością dla użytkowników indywidualnych jest niezawodność oprogramowania. Jednak firmy muszą wziąć pod uwagę także inne aspekty. Powodem jest kwestia wykraczająca poza samą funkcjonalność, czyli efektywność korzystania z danego programu przez wielu użytkowników. Przyjrzyjmy się, co zwykle zawiera oferta zbiorcza oprogramowania i co jest ważne, gdy rozważasz wdrożenie.

dostępny w całości

Kemp i Flowmon – siła synergii

26-08-2021

Jaroslav Štusák, Dyrektor Sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią, Kemp Flowmon.

dostępny w całości

Hybrydowy tydzień pracy

26-08-2021

W latach 2014–2019 przeprowadzono dwa duże eksperymenty polegające na wprowadzeniu cztero-dniowego tygodnia pracy. Odbywały się one w Wielkiej Brytanii i na Islandii. Wyniki tego eksperymentu są bardzo obiecujące.

dostępny w wydaniu papierowym

Load balancer jako brama dostępu z podejściem Zero Trust

15-07-2021

Wzrost popularności pracy z domu, chmury hybrydowej, BYOD i IoT zaciera granicę między tym, co lokalne, a tym, co znajduje się poza granicami sieci. Stwarza to nowe wyzwania związane z utrzymaniem zgodności i spójnym stanem bezpieczeństwa bez uszczerbku dla łatwego dostępu do usług dla użytkowników. Podejście Zero Trust ułatwia sprostanie temu zadaniu.

dostępny w całości

Serwisowe historie: Humorystyczne przypadki

15-07-2021

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, inne to natomiast rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza.

dostępny w całości

Paperless office – postęp organizacji i troska o planetę

15-07-2021

Produkcja papieru na świecie wynosi ponad 300 mln ton rocznie, co przyczynia się do wycinki ogromnej liczby drzew, które oczyszczają powietrze i obniżają temperaturę w czasie silnych upałów. Wdrożenie strategii paperless staje się więc niejako koniecznością, ale także receptą na unowocześnienie przedsiębiorstwa i lepsze wyniki biznesowe. Organizacje, które dziś nie sięgną po cyfrowe technologie, jutro zostaną w tyle, nie spełniając oczekiwań społecznych.

dostępny w całości
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  57

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"