Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.14.07.2021

Platforma AQUILA

IBM zaprezentował platformę opartą na sztucznej inteligencji służącą do kompleksowej, w...
14.07.2021

Przenoszenie Javy do chmury

JBoss Enterprise
14.07.2021

Nowe okna

Windows 11
14.07.2021

Monitoring sieci

nVision 12.5
14.07.2021

Automatyczna ochrona

Nowości w FortiEDR
14.07.2021

Seria monitorów...

Firma Newline prezentuje serię monitorów interaktywnych MIRA.
14.07.2021

Modularne routery IoT

Cisco Catalyst
14.07.2021

Nowy poziom pracy

Radeon PRO W6000
14.07.2021

SI w monitoringu

Kamery i-PRO S-Series

Rubryki

Paperless office – postęp organizacji i troska o planetę

Produkcja papieru na świecie wynosi ponad 300 mln ton rocznie, co przyczynia się do wycinki ogromnej liczby drzew, które oczyszczają powietrze i obniżają temperaturę w czasie silnych upałów. Wdrożenie strategii paperless staje się więc niejako koniecznością, ale także receptą na unowocześnienie przedsiębiorstwa i lepsze wyniki biznesowe. Organizacje, które dziś nie sięgną po cyfrowe technologie, jutro zostaną w tyle, nie spełniając oczekiwań społecznych.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Wyrwać się z koszmaru rekrutacji

Siedzenie na fotelu osoby prowadzącej rozmowę rekrutacyjną jest niewątpliwie przyjemniejsze niż osoby rekrutowanej. Wiele osób zapomina, że obie strony muszą mieć jasno postawiony do osiągnięcia cel w trakcie takiego jednego, dwóch czy rzadziej trzech spotkań.

Lipiec 2021, Piotr Wojciechowski

dostępny w wydaniu papierowym

Load balancer jako brama dostępu z podejściem Zero Trust

Wzrost popularności pracy z domu, chmury hybrydowej, BYOD i IoT zaciera granicę między tym, co lokalne, a tym, co znajduje się poza granicami sieci. Stwarza to nowe wyzwania związane z utrzymaniem zgodności i spójnym stanem bezpieczeństwa bez uszczerbku dla łatwego dostępu do usług dla użytkowników. Podejście Zero Trust ułatwia sprostanie temu zadaniu.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Masz już antywirusa i firewall? Teraz czas na PAM

Mechanizmy uwierzytelniania użytkowników są kluczowymi elementami udzielania dostępu do usług IT, ale mogą także stanowić słaby punkt całej infrastruktury – niewystarczająca kontrola nad działaniami użytkowników to potencjalny wektor ataku, który mogą wykorzystać cyberprzestępcy. Dlatego istotne jest, aby obok rozwiązań klasy Endpoint Protection oraz zwirtualizowanych i fizycznych zabezpieczeń sieci stosować także systemy Privileged Access Management.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Serwisowe historie: Humorystyczne przypadki

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, inne to natomiast rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Load balancery Kemp z funkcją Network Telemetry

Dogłębny monitoring sieci z istotnymi informacjami o jej działaniu pomaga specjalistom IT szybko rozwiązywać problemy w całym łańcuchu dostarczania aplikacji.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Czystość i porządek w cyfrowym miejscu pracy dzięki ABBYY FineReader Server

Utrzymanie czystości w miejscu pracy bez wątpienia może zwiększyć produktywność pracowników. A co w przypadku, kiedy nasze funkcjonowanie zdominowała praca zdalna lub hybrydowa? Wówczas liczy się porządek na cyfrowym biurku i regale z dokumentami.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Jak dobrać urządzenia audio do stylu i środowiska pracy?

Różne modele działania, specjalistyczny charakter zadań, a także przestrzeń, w której wykonywane są codzienne obowiązki zawodowe, determinują rodzaj sprzętu przeznaczony dla danego stanowiska pracy. Coraz większą rolę odgrywają odpowiednio dostosowane rozwiązania audio, które zapewniają profesjonalną jakość komunikacji biznesowej.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Serwisowe historie: Wideokonferencyjne problemy

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, natomiast inne to rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza. Przykładem mogą być problemy z urządzeniami wideokonferencyjnymi.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

NETCRUNCH Monitoring Platform

Wszechstronne, bezagentowe monitorowanie urządzeń, ruchu, usług, aplikacji i innych metryk wydajnościowych sieci. Zaawansowana wizualizacja, ostrzeganie o awariach, zdalne akcje naprawcze.

Maj 2021,

dostępny w całości
1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  56

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"