Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Rubryki

Współpracują z nami najwięksi

Rozmowa z Dariuszem Kupcem, dyrektorem ds. wdrożeń w firmie Cloudware Polska, o tym, jak wygląda skuteczna współpraca integratora rozwiązań chmurowych z przedsiębiorstwami.

Listopad 2020,

dostępny w całości

Co dalej z Windowsem 10?

Od premiery „najlepszego z Windowsów” minęło pięć lat. Nie jest to już ten sam system operacyjny, z którym mieliśmy do czynienia tuż po premierze. Od wielu miesięcy w cyklu wydawniczym, programie testów QA, a zatem jakości samych aktualizacji można się jednak dopatrzeć poważnych mankamentów – jak wpłynie to na przyszłość systemu i obowiązki administratorów?

Listopad 2020, Maciej Olanicki

dostępny w wydaniu papierowym

Nowatorskie rozwiązanie – macierze DORADO V6

Dlaczego nowoczesny biznes migruje do chmury? Budowa własnej infrastruktury jest przedsięwzięciem kosztownym i trudnym do realizacji. Nie wystarczy wirtualizacja serwerów, by stworzyć bezpieczne repozytorium. Z pomocą firmom przychodzi więc cloud computing.

Październik 2020,

dostępny w całości

Edge computing – nowe możliwości na krawędzi sieci

W wielu firmach zwiększa się zależność od aplikacji opartych na chmurze – oznacza to intensywną pracę nad poprawą niezawodności infrastruktury IT. W związku z pandemią już wkrótce ponad 40% danych będzie przechowywanych, procesowanych i analizowanych poprzez edge computing, czyli za sprawą przetwarzania danych na „obrzeżu sieci”.

Październik 2020,

dostępny w całości

Serwery ARM również w chmurze

Jesteśmy dziś świadkami znaczącego wzrostu liczby serwerów działających na bazie architektury ARM i nic nie sugeruje, aby trend ten miał się odwrócić. Jakie są powody tego stanu rzeczy i jakie korzyści przyniesie popularyzacja serwerów wykorzystujących procesory inne niż x86? Co może oznaczać dla branży niedawne przejęcie firmy Arm przez Nvidię?

Październik 2020, Maciej Olanicki

dostępny w wydaniu papierowym

Niezawodne działanie dzięki Citrix Application Delivery Controller

Dla większości przedsiębiorstw aplikacje są podstawowym elementem infrastruktury IT – ich dostępność musi więc być cechą prymarną. Zapewnia ona większą produktywność pracowników, gwarantuje ciągłość biznesu oraz efektywną obsługę klientów.

Październik 2020,

dostępny w całości

VISHING podczas pandemii

Przyzwyczailiśmy się już, że bieżące wydarzenia nagminnie, niezwykle szybko i z imponującą skutecznością wykorzystywane są przez cyberprzestępców w kampaniach phishingowych. W przypadku pandemii doszło jednak do innowacji nie tylko w kwestii treści phishingu, ale także dostosowania do nowych realiów samych kanałów pozyskiwania danych.

Październik 2020, Grzegorz Wieczorek

dostępny w wydaniu papierowym

GFI HelpDesk – nowość w ofercie GFI Software

GFI Software to producent wielokrotnie nagradzanego oprogramowania kierowanego do sektora MŚP. Najnowszym rozwiązaniem w portfolio producenta jest GFI HelpDesk.

Październik 2020,

dostępny w całości

Przewagę konkurencyjną buduje chmura

Rozmowa z Grzegorzem Gołdą, dyrektorem ds. sprzedaży w Cloudware Polska, o tym, w jakim kierunku zmierza rozwój chmury oraz jakie korzyści z rosnącej popularności rozwiązań hybrydowych mogą czerpać przedsiębiorstwa.

Październik 2020,

dostępny w całości

Google przy śniadaniu

„Breakfast with Google” to warsztaty tematyczne organizowane przez firmę Fly On The Cloud. Spotkania dedykowane są właścicielom przedsiębiorstw, Project Managerom oraz wszystkim osobom zainteresowanym rozwiązaniami chmurowymi. Szkolenia (w godzinach przedpołudniowych – śniadaniowych) organizowano we Wrocławiu i w Poznaniu, a ostatnio – z racji pandemii – można było uczestniczyć w nich wyłącznie zdalnie.

Październik 2020, Anna Wasilewska-Stawiak

dostępny w wydaniu papierowym
1  Poprzednia  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Następna  57

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"