Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Rubryki

Wyrwać się z koszmaru rekrutacji

Siedzenie na fotelu osoby prowadzącej rozmowę rekrutacyjną jest niewątpliwie przyjemniejsze niż osoby rekrutowanej. Wiele osób zapomina, że obie strony muszą mieć jasno postawiony do osiągnięcia cel w trakcie takiego jednego, dwóch czy rzadziej trzech spotkań.

Lipiec 2021, Piotr Wojciechowski

dostępny w wydaniu papierowym

Paperless office – postęp organizacji i troska o planetę

Produkcja papieru na świecie wynosi ponad 300 mln ton rocznie, co przyczynia się do wycinki ogromnej liczby drzew, które oczyszczają powietrze i obniżają temperaturę w czasie silnych upałów. Wdrożenie strategii paperless staje się więc niejako koniecznością, ale także receptą na unowocześnienie przedsiębiorstwa i lepsze wyniki biznesowe. Organizacje, które dziś nie sięgną po cyfrowe technologie, jutro zostaną w tyle, nie spełniając oczekiwań społecznych.

Lipiec 2021,

dostępny w całości

Jak dobrać urządzenia audio do stylu i środowiska pracy?

Różne modele działania, specjalistyczny charakter zadań, a także przestrzeń, w której wykonywane są codzienne obowiązki zawodowe, determinują rodzaj sprzętu przeznaczony dla danego stanowiska pracy. Coraz większą rolę odgrywają odpowiednio dostosowane rozwiązania audio, które zapewniają profesjonalną jakość komunikacji biznesowej.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Czystość i porządek w cyfrowym miejscu pracy dzięki ABBYY FineReader Server

Utrzymanie czystości w miejscu pracy bez wątpienia może zwiększyć produktywność pracowników. A co w przypadku, kiedy nasze funkcjonowanie zdominowała praca zdalna lub hybrydowa? Wówczas liczy się porządek na cyfrowym biurku i regale z dokumentami.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Serwisowe historie: Wideokonferencyjne problemy

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, natomiast inne to rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza. Przykładem mogą być problemy z urządzeniami wideokonferencyjnymi.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

Load balancery Kemp z funkcją Network Telemetry

Dogłębny monitoring sieci z istotnymi informacjami o jej działaniu pomaga specjalistom IT szybko rozwiązywać problemy w całym łańcuchu dostarczania aplikacji.

Czerwiec 2021,

dostępny w całości

NETCRUNCH Monitoring Platform

Wszechstronne, bezagentowe monitorowanie urządzeń, ruchu, usług, aplikacji i innych metryk wydajnościowych sieci. Zaawansowana wizualizacja, ostrzeganie o awariach, zdalne akcje naprawcze.

Maj 2021,

dostępny w całości

„Gdzie się podział ten mail?” – czyli jak skutecznie zatroszczyć się o pamięć skrzynki firmowej

Obecnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa bez poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe służą nie tylko komunikacji, ale też przesyłaniu newralgicznych danych, takich jak umowy czy faktury. Należy zatem odpowiedzieć sobie na pytanie, czy systemy i dane o znaczeniu krytycznym dla działalności naszego przedsiębiorstwa pozostają dostępne nawet w sytuacjach awaryjnych, a nasza poczta na pewno jest odpowiednio chroniona przed przypadkowym skasowaniem danych spowodowanym złośliwym załącznikiem czy nieuważnością pracownika?

Maj 2021,

dostępny w całości

Serwisowe historie: Smartfonowe problemy

Codziennie do serwisów firmy FIXIT trafia wiele zepsutych urządzeń. Niektóre historie mogłyby się przytrafić każdemu z nas, inne natomiast to rzadko spotykane przypadki. Wszystkie mogą jednak nauczyć nas czegoś na temat elektroniki, która nas otacza. Przykładem mogą być problemy ze smartfonami.

Maj 2021,

dostępny w całości

Wyzwania dla administratora

Przed administratorami stoją dziś trzy główne wyzwania, które mają bezpośredni wpływ na całościową działalność większości firm i organizacji niezależnie od ich wielkości i profilu działalności.

Maj 2021,

dostępny w całości
1  Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Następna  57

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"