Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.29.10.2021

Veritas po raz 16. liderem...

Firma Veritas Technologies, producent uznanych rozwiązań backup klasy enterprise,...
21.10.2021

Zarządzanie IT

We wrześniu BTC Sp. z o.o. zaprezentowała premierową wersję systemu eAuditor V8 AI.
21.10.2021

Konferencja VMworld

Imagine That. Pod takim hasłem w dniach 5–7 października 2021 r. odbyła się jedna z...
21.10.2021

Darmowy deszyfrator

Bitdefender wspólnie z organami ścigania opracował i wydał narzędzie, które pozwala...
21.10.2021

Dell C1422H

Dell Technologies wprowadza do oferty przenośny monitor do zwiększenia wydajności pracy w...
21.10.2021

Dysk dla cyfrowych twórców

Western Digital zaprezentowało nowy dysk – WD Blue SN750 NVMe SSD.
21.10.2021

Projektory laserowe

Optoma wprowadza serię projektorów laserowych Ultra Bright ZU1700, ZU1900, ZU2200 z...
21.10.2021

Orzeł wśród routerów

D-Link wprowadza na rynek smart router EAGLE PRO AI AX1500 R15.
21.10.2021

Nowe generacje Ryzen i Epyc

AMD 3D V-Cache. AMD zapowiada procesory Ryzen i Epyc z nowym rozwiązaniem.

Forum Użytkowników Stormshield

Data publikacji: 23-09-2021

Adwertorial

Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja Forum Użytkowników Stormshield – coroczna impreza zrzeszająca administratorów IT z całej Polski zajmujących się w swoich firmach bezpieczeństwem. Wydarzenie, które odbywa się cyklicznie już od 2017 r., zgromadziło już tysiące dzielących się swoimi doświadczeniami z innymi ekspertami bezpieczeństwa IT, w tym z innymi użytkownikami rozwiązań Stormshield ludzi z całej Polski.

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 21 października i będzie skupiona na zapewnieniu ochrony pracownikom zdalnym. W trakcie wydarzenia prelegenci nauczą, jak praktycznie przygotować sieć na ataki hakerów, oraz zademonstrują dobre sposoby zabezpieczania na takie ewentualności z wykorzystaniem technologii Stormshield.

Podczas zaplanowanego na sześć godzin wydarzenia nie zabraknie również wystąpień przedstawicieli producenta, którzy powiedzą o nowościach i planowanych zmianach w Stormshieldzie – Matthieu Bonenfanta – chief marketing officera i Sébastiena Viou – ewangelisty. Wśród prelegentów obecni będą również m.in. inżynierowie systemowi firmy DAGMA – Klaudia Domagała, Alicja Sobczyk, Radosław Garbaciak, Adam Ferenc i Marcin Cyngler. Na spotkaniach uczestnicy w sposób praktyczny będą mogli wziąć udział w wybranych przez siebie pokazach, podczas których dowiedzą się m.in. więcej o technologii VTI, OSPF, BGP, jak monitorować wiele urządzeń i zarządzać siecią z jednego poziomu oraz jak zabezpieczyć dane w chmurze za pomocą EVA. Dla uczestników zainteresowanych bezpieczeństwem środowisk przemysłowych producent za pomocą platformy CyberRange Airbus zaprezentuje atak na sieć przemysłową. Osoby, które zainteresowane są dołączeniem do grona użytkowników Stormshield, mogą wziąć udział w pokazie praktycznym, podczas którego nauczą się wdrażać urządzenia do swojej sieci.

– Bardzo się cieszę, że kolejny raz organizujemy Forum Użytkowników Stormshield. Będzie to już piąta edycja, na której się spotkamy. Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym spotykamy się online. Na uczestników jak zwykle czeka wiele niespodzianek, zawsze obecny na spotkaniu jest producent, a także zapraszamy specjalistów z branży – w zeszłym roku jeden z paneli prowadził Adam Hartle z Zaufanej Trzeciej Strony. W trakcie Forum mówimy o nowościach w Stormshieldzie, ale poruszamy także tematy związane z aktualnymi cyberzagrożeniami w Polsce i na świecie – mówi Piotr Zielaskiewicz, product manager Stormshieldu w DAGMA Bezpieczeństwo IT.

W tym roku konferencja odbędzie się w trybie zdalnym, jednak od samego początku do końca uczestnikom będą towarzyszyć specjaliści Stormshielda, DAGMA i eksperci IT z całej Polski. W każdym momencie będzie możliwe również zadanie pytania na czacie i podzielenie się swoim doświadczeniem.

Zapisz się już dziś! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy wypełnić formularz na stronie FUS-u i zgłosić swój udział w Forum Użytkowników Stormshield!

stormshield.pl/fus

prenumerata Numer niedostępny Spis treści

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"