Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.26.08.2021

Firma Fortinet rozszerzyła...

Firma Fortinet rozszerzyła ofertę o usługę FortiTrust, która dołączyła do innych usług...
26.08.2021

Aplikacje biznesowe

Ready_™ AppStore
26.08.2021

Automatyzacja chmur...

Integracja z Red Hat Ansible
26.08.2021

Backup kodu źródłowego

GitProtect.io dostępny na Github
26.08.2021

Wsparcie pracy hybrydowej

Zdalny SD WAN
26.08.2021

Nowy monitor Philips 498P9Z

Nowy monitor Philips 498P9Z to model wyposażony w 49-calowy, zakrzywiony panel VA o...
26.08.2021

Wytrzymały punkt dostępowy

D-Link DIS-2650AP
26.08.2021

Ekonomiczne dyski

SSD bez DRAM
26.08.2021

Petabajty pojemności

Serwery QNAP

Load balancer jako brama dostępu z podejściem Zero Trust

Data publikacji: 15-07-2021

Adwertorial

Wzrost popularności pracy z domu, chmury hybrydowej, BYOD i IoT zaciera granicę między tym, co lokalne, a tym, co znajduje się poza granicami sieci. Stwarza to nowe wyzwania związane z utrzymaniem zgodności i spójnym stanem bezpieczeństwa bez uszczerbku dla łatwego dostępu do usług dla użytkowników. Podejście Zero Trust ułatwia sprostanie temu zadaniu.

 

Jako główny punkt końcowy udostępnianych aplikacji load balancer jest optymalnie zlokalizowany, aby pomóc we wdrożeniu kompleksowego modelu Zero Trust. Architektura Kemp Zero Trust Access Gateway umożliwia rozwiązaniom Kemp LoadMaster ochronę aplikacji o znaczeniu krytycznym poprzez zastosowanie aktywnego sterowania ruchem na podstawie lokalizacji klienta i poziomu strefy bezpieczeństwa usług backend. Dostęp do usługi jest określany na bazie takich parametrów jak przynależność do grupy bezpieczeństwa, sieć źródłowa i informacje zawarte w komunikacji HTTP. Policy Builder oparty na interfejsie API firmy Kemp umożliwia zautomatyzowane i usprawnione tworzenie i stosowanie konfiguracji ZTAG.

Zintegrowane podejście Zero Trust

Ponieważ użytkownik, który wydaje się być bezpieczny, może zmienić swój status, gdy dojdzie do kompromitacji jego stacji roboczej, połączenie wstępnego uwierzytelniania z ciągłą weryfikacją na wyższych warstwach stosu aplikacji ma kluczowe znaczenie. Po włączeniu wbudowana zapora sieciowa (WAF) load balancera Kemp i system zapobiegania włamaniom (IPS) sprawdzają uwierzytelniony ruch użytkowników pod kątem naruszeń i chronią przed exploitami wykorzystywanymi przez cyberprzestępców. Integracja ze źródłami reputacji IP dodatkowo uniemożliwia znanym zagrożeniom uzyskanie dostępu do chronionych aplikacji.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań opartych na Zero Trust, Kemp zapewnia dodatkową korzyść w postaci głębokiej telemetrii sieci, która umożliwia szczegółowy wgląd w chronione usługi aplikacji.

 

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj nasze bezpłatne webinaria po polsku:

 

  • Load balancing made simple – czyli prosto o trudnych rzeczach
  • Kemp & Flowmon – maksimum korzyści z integracji

 

kemp-lp/webinary

 

.

Transmisje online zapewnia: StreamOnline

All rights reserved © 2019 Presscom / Miesięcznik "IT Professional"